10. Święto Jeziora

Przedstawiamy Państwu program 10. Święta Jeziora. Serdecznie zapraszamy.

24.07.2021 roku – sobota

10.00 Zawody Pływackie – „Puchar Błędna”

12.00 Grand Prix Zbąszynia w Siatkówce Plażowej

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

17.00 Symultana szachowa

17.00 ZESPÓŁ ŚPIEWACZY ZBĄSZYŃSKICH SENIORÓW

18.00 Koncert: SOUNDS GOOD

20.00 Dyskotekowe rytmy: DJ-ARO

25.07.2021 roku – niedziela

9.00 Bieg śniadaniowy

11.00 Grand Prix Zbąszynia w Siatkówce Plażowej

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

17.30 Gry, zabawy i warsztaty bokserskie

17.00 WESOŁA FERAJNA

17.30 KAPELA KOŹLARSKA STOWARZYSZENIE MUZYKÓW LUDOWYCH

18.00 Koncert ZBĄSZYŃSKA ORKIESTRA DĘTA

19.00 Koncert ABBA SHOW

20.00 Koncert NOCNY ETAT

 

26.07.2021 roku – poniedziałek

11.00 Kurs podstawowej nauki pływania

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

14.00 Warsztaty z Wigorem – tańcowała igła z nitką

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

16.00 Turniej piłki nożnej plażowej

16.00 Gry i zabawy z piłką nożną

16.00 Testy sprawności piłkarskiej

18.00 Koncert z jeziorem w tle – ROSSEY JANES

 

27.07.2021 roku – wtorek

11.00 Kurs podstawowej nauki pływania

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

16.00 Turniej indywidualny w szachach szybkich P-15

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

17.00 Gry i zabawy ruchowe dla przedszkolaków

17.00 Strefa Akuku (malowanie twarzy i brokatowe tatuaże)

18.00 Koncert z jeziorem w tle – Zespół NIE WIEM

 

28.07.2021 roku – środa

11.00 Kurs podstawowej nauki pływania

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

14.00 Warsztaty z Wigorem – tańcowała igła z nitką

16.00 Turniej ringo

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

18.00 Koncert z jeziorem w tle – SUPPORT DJ ELIASZ, DIDA, PABLO COMPADRE, DEE PUMP,

19.00 Letni aerobic

21.00 VIRTUAL FIGHT NIGHT – wieczór dla graczy konsolowych

 

29.07.2021 roku – czwartek

11.00 Kurs podstawowej nauki pływania

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

16.00 Gry i zabawy na rolkach

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

16.00 Turniej badmintona plażowego

16.00 Gra towarzyska cornhole

18.00 Koncert z jeziorem w tle – Zespół TRIOLA BAND

19.30 Spotkanie autorskie – Marceli Tureczek Pogranicze

 

30.07.2021 roku – piątek

11.00 Kurs podstawowej nauki pływania

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

14.00 Warsztaty z Wigorem – tańcowała igła z nitką

16.00 i 17.30 Warsztaty modelarskie

16.00 Turniej unihokeja plażowego

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

17.30 Gry i zabawy wędkarskie dla dzieci

19.30 Koncert DRUNK ’N’ ROLLED

21.00 Koncert RÓŻE EUROPY

 

31.07.2021 roku – sobota

10.00 Rodzinny turniej szachowy

11.00 Turniej tenisa plażowego

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

16.00 Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej

16.00 – 17.30 Pokład Sztuki – warsztaty plastyczne dla dzieci

16.30 Zawody strzeleckie z łuku

17.30 Rzutowe zawody wędkarskie

17.00 Zespół Śpiewaczy KGW GÓRNIANKI Jaszkowa Górna

17.30 KOZIOŁKI PRZYPROSTYŃSKIE

18.00 Koncert KAPELA ZIELE

19.00 Koncert REGGAESIDE

21.00 Koncert WILKI

22.00 Dyskotekowe rytmy: DJ-ARO

 

1.08.2021 roku – niedziela

6.00 Międzynarodowe drużynowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza

10.00 Finał turnieju siatkówki plażowej Rutnicki Cup

14.00 – 18.00 Biblioteka na leżakach

14.00 – 15.30 WYŚCIGI MODELI ŁÓDEK RC – Marina

16.00 – 17.00 Pływanie na czymkolwiek

17.30 KAPELA KOŹLARSKA SML

18.00 Kabaret JURKI

20.00 Koncert BIG UP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *